OTA YHTEYTTÄ!

Toimistomme sijaitsee
Konalassa.

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

Käyntiosoite:


Muonamiehentie 16


00390 Helsinki 

E-mail: info@tommiteam.fi

Y-tunnus: 2684852-8
VAT-tunnus: FI26848528

Kiitos! Käsittelemme yhteydenottosi mahdollisimman pian.

KRISSE_edited.jpg

Kristina Junnila

040 559 2219

kristina@tommiteam.fi

Sopimusasiat, HR ja palvelutuotanto

katlin.jpg

Kätlin Lemmats

0400 977 976

katlin@tommiteam.fi

Palvelupäällikkö

DSC04443-2.jpg

Marko Junnila

040 582 0656

marko@tommiteam.fi

Taloushallinto, laskutus ja palvelutuotanto

Mari-Liis.jpeg

Mari Liis Leppoja

mari-liis@tommiteam.fi

Palveluesimies (Vanhempainvapaalla)

DSC04323.jpg

Leena Koskelainen

044 236 5044

leena@tommiteam.fi

Myynti

DSC04409.jpg

Merle Nuut

041 313 6537

merle@tommiteam.fi

Palveluohjaaja

silva.jpg

Silva Sagor

040 678 3414

silva@tommiteam.fi

Palveluohjaaja

DSC04378.jpg

Katrin Lehtveer

041 317 5013

katrin@tommiteam.fi

Palveluohjaaja

aleksandr.jpg

Aleksandr Montsuk

040 156 3488

aleksandr@tommiteam.fi

Erikoistyöt

aleksei.jpg

Aleksei Batluk

Erikoistyöt