OTA YHTEYTTÄ!

Toimistomme sijaitsee
Konalassa.

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

Käyntiosoite:


Muonamiehentie 16


00390 Helsinki 

E-mail: info@tommiteam.fi

Y-tunnus: 2684852-8
VAT-tunnus: FI26848528

Kiitos! Käsittelemme yhteydenottosi mahdollisimman pian.

KRISSE_edited.jpg

Kristina Junnila

040 559 2219

kristina@tommiteam.fi

Sopimusasiat, HR ja palvelutuotanto

25b51aae-15f5-41ba-a8d2-ea0d50f24bd1.jpg

Timo Schleifer

044 491 5260

time@tommiteam.fi

Myynti

marko.jpg

Marko Junnila

040 582 0656

marko@tommiteam.fi

Taloushallinto, laskutus ja palvelutuotanto

katlin.jpg

Kätlin Lemmats

0400 977 976

katlin@tommiteam.fi

Palvelupäällikkö

DSC03495-Edit_edited.jpg

Antti Vepsä

044 237 6319

antti@tommiteam.fi

Myynti

Mari-Liis.jpeg

Mari Liis Leppoja

040 678 3414

mari-liis@tommiteam.fi

Palveluesimies

aivi.jpg

Aivi Sibul

044 241 8225

aivi@tommiteam.fi

Palvelutuotanto

silva.jpg

Silva Sagor

041 313 6537

silva@tommiteam.fi

Palveluohjaaja

aleksandr.jpg

Aleksandr Montsuk

040 156 3488

aleksandr@tommiteam.fi

Erikoistyöt

aleksei.jpg

Aleksei Batluk

Erikoistyöt