OTA YHTEYTTÄ!

Toimistomme sijaitsee

Pikku Huopalahdessa.

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

Käyntiosoite:


Korppaanmäentie 17 CL 6 (toimisto)

Korppaanmäentie 17 CL 5 (logistiikka)


00300 Helsinki 

E-mail: info@tommiteam.fi

Y-tunnus: 2684852-8
VAT-tunnus: FI26848528

Kristina Junnila

040 559 2219

kristina@tommiteam.fi

Sopimusasiat, HR ja palvelutuotanto

Antti Vepsä

044 237 6319

antti@tommiteam.fi

Myynti

Marko Junnila

040 582 0656

marko@tommiteam.fi

Taloushallinto, laskutus ja palvelutuotanto

Kätlin Lemmats

0400 977 976

katlin@tommiteam.fi

Palvelupäällikkö

Petri Hämäläinen

040 678 3414

petri@tommiteam.fi

Myynti

Kalle Kutsar

041 317 5013

kalle@tommiteam.fi

Palveluesimies

Aivi Sibul

044 241 8225

aivi@tommiteam.fi

Palvelutuotanto

Silva Sagor

Palvelutuotanto

Jaanika Mitrowski

044 236 5044

Kotisiivous

Aleksandr Montsuk

040 156 3488

aleksandr@tommiteam.fi

Erikoistyöt

Aleksei Batluk

Erikoistyöt

 
SOITA MEILLE

Puh: 040 678 3414

LÄHETÄ SÄHKÖPOSTIA
AVOINNA

Ma - Pe:  8.00 - 16.00

© 2017 TommiTeam Oy. Proudly created with Wix.com